Zakłady bukmacherskie i powitalny bonus na start!

Zakłady bukmacherskie mają do zaoferowania wiele dyscyplin i wydarzeń sportowych, ale nie tylko. Dodatkową zachętą są bonusy powitalne, które czekają na nowych graczy.

Czym jest bonus powitalny w zakładach bukmacherskich?

Bonus na start, nazywany też ofertą na start, bonusem powitalnym lub bonusem dla nowych graczy (nazwy te stosowane są zamiennie), to specjalna promocja zakładów bukmacherskich, która skierowana jest do konkretnej grupy, czyli nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta online u danego bukmachera. Nie liczy się, czy dana osoba jest kompletnym nowicjuszem w świecie zakładów sportowych, czy ma już jakieś doświadczenie. Nie ma znaczenia także to, czy ktoś ma lub miał konto u innego bukmachera. Bonusy można odbierać u różnych bukmacherów. Najważniejszą zaletą bonusu na start jest to, że jest on dodatkowym kapitałem dla gracza i zwiększa jego margines błędu, dając przy okazji większe poczucie bezpieczeństwa.

Bonus na start – bez depozytu, za darmo? Oto najczęstsze pytania

Bonusy bez depozytu to w zakładach bukmacherskich niezwykła rzadkość. Jeżeli występują, są symboliczne i nie wynoszą więcej niż 5-20 PLN. W przeszłości bonus bez depozytu oferowało kilku bukmacherów jednak są to bardzo sporadyczne oferty. Warto pamiętać, że założenie konta nie wymaga wielu formalności, zajmuje niewiele czasu i jest całkowicie darmowe. Jedynym warunkiem jest oczywiście ukończone 18 lat. Bonus powitalny najczęściej stanowi kombinację: bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka oraz bonusu bez depozytu.

Bonus powitalny w zakladach bukmacherskich

Jak skorzystać z bonusu powitalnego?

Wyjaśnimy na przykładzie firmy STS, czyli największego i najstarszego legalnego bukmachera w Polsce. W tym przypadku bonus powitalny skierowany jest do nowicjuszy, którzy mają 14 dni od momentu rejestracji na jego zgarnięcie. Wystarczy jako pierwszy depozyt wpłacić minimalną kwotę podaną w warunkach promocji, aby kwota bonusu w wysokości dokonanej wpłaty została automatycznie zaksięgowana na koncie gracza, natychmiast po uzupełnieniu pierwszego depozytu.

Szczególnie o bonusach powitalnych Totolotek i STS.