Freebet, czy zakłady bukmacherskie ze specjalnym bonusem

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, zakłady bukmacherskie na wiele sposobów walczą o klientów. Dlatego mają w zanadrzu sporo niespodzianek i bonusów dla graczy. Jedną z nich jest freebet, który cieszy się sporą popularnością.

Freebet – co to jest?

Na początku oczywiście trzeba wyjaśnić, czym tak naprawdę jest freebet. Jest to bonus bezdepozytowy, czyli czymś w rodzaju bezzwrotnego prezentu od firmy bukmacherskiej. Freebet można porównać do popularnych bonów podarunkowych, które otrzymujemy od sklepów, czy podczas świąt od pracodawców. W zakładach bukmacherskich wygląda to tak, że grający najczęściej dostaje do wykorzystania jakąś kwotę, którą może przeważnie dowolnie zagospodarować, obstawiając zakłady. Często najwyższe freebety są oferowane dla nowych graczy, natomiast stali typerzy mogą liczyć na mniejsze, lecz regularniejsze prezenty. Istnieją też freebety związane z poszczególnymi wydarzeniami lub ligami. sportowymi.

Jakie korzyści i możliwości daje freebet?

Zakłady bukmacherskie w Polsce oferując freebety dają graczom możliwość postawienie pierwszych kuponów bez ryzyka utraty własnych pieniędzy. Dzięki temu nowy gracz może za darmo sprawdzić, jak odnajduje się w zakładach online oraz potwierdzić swoją wiedzę w trafnym obstawianiu wydarzeń sportowych. To jest właśnie podstawowa różnica pomiędzy freebetem a innymi rodzajami promocji bukmacherskich, czyli bonusem od depozytu i zakładem bez ryzyka. Każda inna promocja wymaga dokonania wpłaty, by otrzymać bonus, podczas, gdy freebet to w istocie zakład całkowicie na koszt bukmachera.

freebet jednym z bonusów w zakładach bukmacherskich

Warunki korzystania z freebetu w zakładach bukmacherskich

Korzystając z ofert bukmacherów trzeba zawsze dokładnie zaznajomić się z regulaminem i warunkami promocji. W przypadku freebetów w celu wypłaty środków bonusowych najczęściej należy wykonać kilkukrotny obrót “podarowaną” sumą. Podamy przykład z bukmacherskiego życia wzięty. W STS, czyli największym polskich bukmacherze, istnieje freebet na start w wysokości 25 zł. Aby otrzymać wspomnianą kwotę należy nim obrócić (zagrać) trzykrotnie, dokonując zakładów na sumę 75 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. To dwa warunki konieczne, lecz każda firma z branży bukmacherskiej ma swoje zasady. Dlatego kluczowe jest zapoznanie się z nimi zanim przystąpi się do działania i obstawiania.

Więcej o tym, jakie bonusy oferują Pzbuk i Betfan.