Betclic kod promocyjny, bonus i szczegóły oferty

Betclic logo

Oficjalnie firma Betclic pojawiła się na polskim rynku we wrześniu 2018 roku. Niemniej jeszcze przed uchwaleniem nowelizacji ustawy hazardowej wielu Polaków korzystało z usług tego bukmachera. Dlatego Betclic to marka stosunkowo dobrze znana polskim graczom. Jednak dopiero uzyskanie licencji od Ministerstwa Finansów sprawiło, że bukmacher może już legalnie działać w Polsce. Co ciekawe, Betclic to bukmacher rozpoznawalny głównie za sprawą swojej platformy online. To właśnie jego strona internetowa pozwala graczom na typowanie wybranych zdarzeń. Popularność tej formy obstawiania stała się tak duża, że firma Betclic opiera się wyłącznie na swojej platformie online. Dlatego bukmacher nie ma obecnie własnych punktów stacjonarnych. Jeżeli chodzi o ofertę Betclic, wygląda ona naprawdę dobrze. Szeroka oferta zdarzeń w połączeniu z atrakcyjnymi bonusami tworzy idealne warunki dla pasjonatów obstawiania. Ponadto bukmacher oferuje nowym graczom dostęp do wyjątkowej oferty powitalnej. Jedynym warunkiem uzyskania bonusów startowych jest skorzystanie z Betclic kodu promocyjnego!

Kod promocyjny Betclic

Firma Betclic korzysta ze standardowej formy przyznawania bonusu startowego. Oznacza to, że każdy nowy gracz powinien użyć kodu promocyjnego Betclic podczas rejestracji, aby uzyskać dostęp do oferty promocyjnej. Nie jest to nic skomplikowanego! Taki kod bonusowy Betclic należy oczywiście wpisać w odpowiednim miejscu, dzięki czemu zostanie on zatwierdzony przez system bukmachera. Przyjęcie kodu promocyjnego Betclic będzie podstawą do przyznania graczowi bonusu już po ukończeniu rejestracji konta.

Odbierz bonus w Betclic!

Bonusy w Betclic

Bonusy oferowane przez wielu bukmacherów są przyznawane w sposób jednolity. Dzięki temu każdy gracz może skorzystać z promocji na tych samych warunkach. Jednak w Betclic nawet uzyskiwanie bonusów gwarantuje solidną dawkę emocji. Dlaczego? Ponieważ u tego bukmachera wysokość bonusu może być zupełnie inna! To właśnie jest główne założenie akcji o nazwie BONUSOMANIA. Wszyscy gracze otrzymają więc gwarantowany bonus, ale jego wysokość to już wielka niewiadoma! Nieco inaczej jest w przypadku oferty startowej, gdyż tutaj dużą rolę odgrywa Betclic kod bonusowy. Jeżeli gracz go wykorzysta, otrzyma bardziej opłacalną ofertę. Dlatego warto mieć na uwadze to, że kod bonusowy Betclic zapewnia dodatkowe korzyści.

Sprawdź wszystkie bonusy bukmacherskie w Betclic!

Betclic to bukmacher o międzynarodowej renomie. Nic więc dziwnego, że w jego ofercie widnieją przeróżne bonusy i akcje promocyjne dla graczy. Koniec końców tego właśnie oczekują pasjonaci obstawiania! Zakłady wzajemne stanowią bowiem połączenie dobrej zabawy z możliwością wygrywania dużych pieniędzy. Dlatego bukmacher pozwala swoim klientom na korzystanie z atrakcyjnych promocji, które gwarantują im wyższe wygrane. Mało tego, wiele takich akcji nie wymaga nawet korzystania z kodów bonusowych Betclic!

Bonus bez depozytu

Freebet, nazywany również bonusem bez depozytu, to ulubiona promocja wielu graczy. Toteż na jej temat można usłyszeć praktycznie same pozytywne opinie. Gracze szczególnie mocno chwalą przystępne warunki i łatwość korzystania z freebetu. Jednak w przypadku firmy Betclic ten bonus nabiera całkowicie unikalnego znaczenia. Bukmacher stworzył bowiem promocję o niespotykanych nigdzie indziej warunkach. Na jakiej zasadzie działa więc freebet i promocja BONUSOMANIA w Betclic?

 1. Przede wszystkim taka akcja jest kierowana do osób, które mają już swoje konto na platformie Betclic. Dlatego nowi gracze powinni je szybko założyć! Oczywiście przy okazji rejestracji należy pamiętać o wykorzystaniu Betclic kodu bonusowego.
 2. Następnie gracz musi zalogować się na swoje konto. Wówczas zobaczy komunikat informujący o bonusie gotowym do odebrania. Wystarczy więc tylko wyrazić zgodę na udział w promocji poprzez naciśnięcie przycisku „CONFIRM BONUS”.
 3. Po zatwierdzeniu uczestnictwa w promocji konto gracza zostanie przypisane do specjalnego algorytmu. System ten przeprowadzi losowanie bonusu, który trafi na konto gracza. Większość osób biorących udział w tej promocji otrzyma freebet w wysokości 5-100 złotych. Lepsze warunki otrzyma około 2000 graczy, którzy mają szansę na zgarnięcie od 100 do nawet 1000 złotych bonusu. Jednak zdecydowanie największa nagroda trafi do jednego szczęśliwca, którego konto zostanie zasilone bonusem w wysokości aż 5000 złotych!

Opisana promocja to coś zupełnie nowego w branży bukmacherskiej. Zazwyczaj freebety są przyznawane jedynie nowym graczom, a ich wysokość rzadko kiedy przekracza 20-30 złotych. Natomiast w tym przypadku każdy ma szansę na otrzymanie aż 5000 złotych bonusu. Co więcej, taki bonus będzie dostępny nawet bez wcześniejszego wpłacania depozytu. Trudno więc o stworzenie lepszej promocji dla stałych graczy!

Bonus powitalny

Naturalnie w asortymencie Betclic można również odnaleźć ofertę dla nowych graczy. Co ciekawe, bonus startowy także został stworzony według specyficznych zasad. Legalny bukmacher Betclic zrezygnował bowiem ze stosowania bonusu od pierwszego lub pierwszych depozytów. Jest to bardzo odważna decyzja, ponieważ zdecydowana większość bukmacherów oferuje graczom dostęp do takiej promocji. Jednakże w Betclic bonus od pierwszej wpłaty został zastąpiony cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Takie posunięcie w opinii wielu graczy może wydawać się błędem. Przecież wielu innych bukmacherów również zapewnia nowym klientom zakład bez ryzyka jako część oferty powitalnej. Różnica dotyczy jednak jego wysokości, ponieważ w Betclic gwarantowany cashback wynosi aż 500 złotych. Co więcej, jeżeli gracz wykorzysta kod promocyjny Betclic, jego wysokość może być jeszcze okazalsza. Pod tym względem bukmacher  wręcz deklasuje swoją konkurencję! Jak należy wykorzystać bonus?

 1. Cashback to promocja przeznaczona tylko dla nowych graczy. Dlatego mogą z niej skorzystać jedynie te osoby, które nie mają jeszcze swojego konta na platformie Betclic.
 2. Podczas rejestracji warto wykorzystać specjalny Betclic kod bonusowy. W ten sposób gracz może uzyskać jeszcze wyższy cashback.
 3. Po zalogowaniu się na konto bonus powinien być widoczny w osobnej zakładce. Gracz może przeznaczyć wszystkie uzyskane środki na obstawienie jednego kuponu.
 4. Jeżeli kupon będzie wygrany, gracz zachowuje całą wygraną. Co więcej, wypłata takich pieniędzy następuje bez żadnych dodatkowych wymogów. Tym samym gracz nie musi wykonywać żadnego obrotu bonusem!
 5. Jeśli jednak kupon okaże się przegrany, sytuacja wygląda nieco inaczej. Oczywiście bukmacher zwróci wtedy graczowi całą stawkę. Natomiast w razie zwrotu pojawia się wymóg dotyczący obrotu bonusem. Gracz musi sześciokrotnie obrócić przyznanymi środkami poprzez zawieranie zakładów o kursie łącznym wynoszącym przynajmniej 2,0. Dopiero wtedy uzyska możliwość wypłaty pozostałych pieniędzy.

Bukmacher

Ocena

Bonus na start

Freebet

Cashback

Inne bonusy

Betclic logo

Bonus 500 złotych w formie Cashback

Bonus 500 złotych za rejestrację lub 550 złotych za rejestrację z kodem promocyjnym

Multi+, czyli dodatkowy bonus za granie kuponów AKO

Liga Betclic

Legalny bukmacher Betclic organizuje także cykliczne akcje promocyjne. Idealnym przykładem będzie tutaj Liga Betclic, która już kilka razy zagościła w ofercie bukmachera. Jest to bardzo ciekawa forma programu lojalnościowego, ponieważ bonusy są wówczas przyznawane najbardziej aktywnym graczom. Im większa będzie aktywność danej osoby, tym wyższy bonus zostanie przypisany do jej konta. W opinii wielu graczy jest to uczciwy układ, dlatego sama promocja cieszy się sporym zainteresowaniem. Jej warunki są następujące:

 • Gracz bierze udział w Lidze Betclic jedynie pod warunkiem, że zagra on przynajmniej 10 kuponów w ciągu jednego tygodnia. Po spełnieniu tego wymogu otrzyma 10 złotych bonusu.
 • Jeżeli gracz wykona takie zadanie przez dwa tygodnie z rzędu, jego tygodniowy bonus wzrośnie do 15 złotych.
 • Jeśli uda mu się to przez trzy tygodnie z rzędu, wówczas może liczyć na 25 złotych bonusu.
 • Natomiast przy czterech tygodniach bonus wyniesie aż 50 złotych!

Wykorzystaj kod bonusowy Betclic podczas rejestracji!

Rejestracja w Betclic

Na szczęście kod bonusowy Betclic jest promocją dostępną dla każdego. Bukmacher nie stosuje tutaj żadnych ograniczeń, dzięki czemu każdy może skorzystać z kodu promocyjnego Betclic. Jedynym zastrzeżeniem jest moment jego użycia. Otóż wszyscy zainteresowani gracze muszą wykorzystać Betclic kod bonusowy bezpośrednio w trakcie rejestracji. Taka konieczność wynika z obecności specjalnego algorytmu, który odpowiada za wprowadzenie formularza do systemu. Jeżeli więc jeden z kodów promocyjnych Betclic nie znajdzie się w formularzu, gracz nie otrzyma bonusu. Niestety, wiele osób zwyczajnie zapomina o tej czynności. Jednak kod bonusowy Betclic jest niezbędny i naprawdę trzeba o nim pamiętać!

Pytania do bukmachera Betclic

W przypadku firmy Betclic głównym bonusem powitalnym jest zakład bez ryzyka, czyli cashback. Jego wysokość wynosi z reguły 500 złotych, choć kod promocyjny Betclic może zapewnić jeszcze większy bonus. Jeżeli chodzi o jego warunki, gracz zachowuje całą kwotę w przypadku wygranego kuponu. Jeśli jednak przegra, bukmacher zwróci mu stawkę, która musi zostać obrócona przed wypłaceniem na konto. Wymogiem jest wówczas sześciokrotny obrót bonusem po kursie 2,0. Dopiero spełnienie tego warunku sprawi, że gracz będzie mógł wypłacić pieniądze lub wykorzystać je do dalszej gry.
Jak najbardziej! To właśnie freebety przyznawane w ramach promocji BONUSOMANIA są szczególnie popularnymi bonusami. Gracz nie musi korzystać z żadnych kodów promocyjnych Betclic, aby wziąć udział w takiej promocji. Wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto w okresie trwania BONUSOMANII i odebrać należny bonus. Jego wysokość może wahać się od 5 złotych do nawet 5000 złotych. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to freebet – warunki tej promocji są naprawdę opłacalne. Praktycznie żaden inny bukmacher nie oferuje swoim klientom tak dużego bonusu.
Wspomniana BONUSOMANIA to zdecydowanie najlepsza promocja w Betclic dla stałych graczy. Potwierdzają to zresztą pozytywne opinie klientów bukmachera. Warto jednak wspomnieć również o promocji organizowanej pod nazwą Liga Betclic. Tak naprawdę stanowi ona formę programu lojalnościowego, w którym gracz jest premiowany za swoją aktywność. Aby otrzymać pierwszy bonus, gracz musi zawrzeć przynajmniej 10 zakładów w ciągu jednego tygodnia. Jeżeli uda mu się to również w trakcie kolejnych tygodni, jego bonus będzie coraz większy. Dlatego jest to wręcz wymarzona promocja dla graczy, którzy kochają regularne obstawianie!

Sprawdź także ofertę innych bukmacherów:

 • STS
 • Superbet
 • Pzbuk
 • Betfan
 • Fortuna
 • forBET
 • ETOTO
 • LV BET
 • Totolotek