Na czym polega obstawianie wyników pokera u bukmachera?

Gry karciane są obecne w zakładach bukmacherskich. Legalni bukmacherzy oferują jednak nieco inną formę rozgrywki i proponują zakłady na wyniki Texas Holdem. Gdzie można obstawiać wyniki gier karcianych?

Na czym polega symulowana rozgrywka?

Symulowana rozgrywka pokerowa polega na przeprowadzeniu przez krupiera pełnej partii pokera, w trakcie której wszystkie ręce na stole są odkryte. Zadaniem typującego jest wskazanie, która ręka jest silniejsza i ostatecznie wygra całe rozdanie. Całość opiera się na standardowych zasadach pokera, z tą różnicą, że gracz nie bierze czynnego udziału w rozgrywce i nie ma wpływu na karty na stole. Rozdanie kończy się w momencie, gdy na stole pojawią się pięć kart i wszystkie ręce będą rozdane.

Zakłady na wyniki gry w pokera są w pełni funkcjonalne i pokrywają się ze standardowymi zasadami gry w pokera. Dzięki temu są legalne i mieszczą się w przepisach, które reguluje ustawa hazardowa.

W grach karcianych głównym celem jest skompletowanie najlepszego układu kart. Obstawianie wyników gier karcianych również opiera się na tej zasadzie. Gdy konkretna ręka ma mocne rozdanie, wówczas kurs będzie najniższy. Kursy w momencie rozdania są dynamiczne i zmieniają się względem tego, co pojawi się na stole.

Warto pamiętać, że wszystkie gry w zakładach online są prowadzone na żywo. Krupier prowadzi komunikację z graczami, często nawet prowadzone są drobne rozmowy, których tematyka nie dotyczy pokera. Obowiązkiem krupiera jest jednak klarowne przeprowadzenie rozdania i informowanie o tym, co dzieje się na stole.

Czy obstawianie wyników pokera jest legalne?

W Polsce poker, podobnie jak inne gry hazardowe, jest regulowany przez ustawę o grach hazardowych. Obowiązuje ustawa z 2017 roku o grach hazardowych, która wprowadziła ścisłe przepisy dotyczące organizacji i uczestnictwa w grach hazardowych na terenie Polski. Totalizator Sportowy ma monopol na organizację gier hazardowych, w tym pokera w Polsce. W praktyce oznacza to, że tylko kasyna posiadające zezwolenie od Totalizatora Sportowego mogą legalnie oferować gry pokerowe na terenie kraju.

Zakłady bukmacherskie dotyczące obstawiania wyników gier karcianych i tego, jaki układ kart pojawi się na stole, jest jak najbardziej legalny. Prawnie działa to w sposób bardzo podobny co sporty wirtualne. Krupier w czasie rzeczywistym przeprowadza rozgrywkę i gracz typuje tylko i wyłącznie układy kart. Nie uczestniczy w rozgrywce i nie ma wpływu na jej przebieg, w związku z czym nie podlega to regulacjom hazardowym.

Gdzie można obstawiać wyniki pokera?

Wyniki pokera online obstawiać można u legalnego bukmachera STS w ramach usługi BetGames. Polski stół pokera jest cały czas dostępny i jest obsługiwany przez polskojęzycznego krupiera.

Usługa BetGames zawiera również pozostałe popularne i najlepsze gry karciane znane z tradycyjnych kasyn, takie jak: bakarat, blackjack oraz wojna. W wymienionych grach również obstawia się wyniki na żywo, więc przed rozpoczęciem obstawiania warto poznać zasady gry, funkcjonujące w najpopularniejszych gier karcianych.

Aby obstawiać wyniki gier karcianych, należy posiadać aktywne konto u legalnego bukmachera wraz z depozytem pozwalającym na minimalną stawkę w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *