Zbieraj punkty u bukmacherów i wymieniaj na bonusy

Pisaliśmy już o różnych rodzajach bonusów i promocji bukmacherskich. Firmy z tej branży lubią doceniać stałych i regularnych graczy, dlatego zawsze mają dla nich coś specjalnego.

Punkty za zakłady bukmacherskie

Wymieniaj punkty na bonusy!

Największe firmy z branży bukmacherskiej oferują swoim wiernym klientom coś podobnego do ligi typerów. Każdy kto przystąpi do rankingu, będzie zbierał punkty za trafione i nietrafione kupony. Trzeba grać regularnie i obstawiać mecze. Bukmacher regularnie będzie aktualizował listę i na najlepszych graczy czekać będą atrakcyjne nagrody. Najlepsi typerzy mogą liczyć np. na bilety na mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Bonusy za punkty dla każdego

Firmy bukmacherskie oferują różne bonusy. Uczestnicząc w danej lidze typerów i zbierając punkty za każdy obstawiony zakład, można otrzymać bonusy, które uatrakcyjnią dalsze obstawianie meczy. Np. będąc w czołówce rankingu, gracze otrzymują freebety. Dzięki temu ich depozyt na zakłady bukmacherskie wzrośnie. Punkty są też wymieniane na innego rodzaju bonusy, skonkretyzowane pod dane wydarzenia sportowe, czy zakłady specjalne.

Turnieje i mistrzostwa w zakładach bukmacherskich

Co jakiś czas firmy bukmacherskie organizują turnieje określane mianem mistrzostw typerów. Startują w nich zaprawieni w bojach gracze, którzy obstawiają daną liczbę zakładów i ustalana jest specjalna tabela. Dla najlepszych bukmacherzy oczywiście przewidzieli różne nagrody i bonusy.

Szczególnie o bonusach w STS i Forbet.