Zakład bez ryzyka – inna forma bonusu bukmacherskiego

Bonusy i kody promocyjne to dla zakładów bukmacherskich bardzo ważna część działalności. Uatrakcyjniają one ofertę firmy i zachęcają do skorzystania z niej. W poprzednich wpisach pisaliśmy o kilku rodzajach bonusów bukmacherskich. Teraz przyszedł czas na kolejne.

Zakład bez ryzyka – co to jest?

W skrócie i w najszerszym rozumieniu, zakład bez ryzyka to jeden z rodzajów bonusów, w którym można otrzymać zwrot wkładu, w przypadku gdy kupon okaże się przegrany. Oczywiście, jak to zwykle bywa diabeł tkwi w szczegółach i poszczególne oferty zakładów bukmacherskich różnią się od siebie. Dlatego tak bardzo ważne jest zawsze dokładne zapoznanie się z regulaminem i warunkami promocji i bonusów.

Gdzie znajdziemy takie dodatkowe bonusy bez ryzyka?

Jeden z rodzajów bonusów bukmacherskich to zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka najczęściej powiązany jest z bonusem powitalnym i momentem rejestracji konta u danego bukmachera. Ale nie tylko, gdyż jest to promocja typu cashback, czyli środki przeznaczone na zakład pobrane zostają z konta gracza. W przypadku gdy kupon okaże się wygrany, środki wpłyną bezpośrednio na konto zwycięzcy. Z kolei jeśli kupon „nie wejdzie” gracz otrzyma zwrot środków na swój depozyt lub konto promocyjne. Tym samym, ryzyko związane z zagraniem kuponu ograniczone zostaje praktycznie do zera.

Warto skorzystać z tego bonusu czy nie?

Na powyższe pytanie najlepsza odpowiedź brzmiałaby: to zależy. Od czego? Od oferty i warunku bukmachera. Na pewno trzeba zwracać uwagę, czy zakład bez ryzyka posiada niskie warunki obrotowe, a jego wartość jest co najmniej przyzwoita. Niektóre z bonusów są rzeczywiście atrakcyjne, a inne – wręcz przeciwnie.

Sprawdź zakłady bez ryzyka w STS i Betfan.