Specjalne bonusy bukmacherskie, czyli dodatkowe promocje dla graczy

Coraz większa liczba legalnych bukmacherów w Polsce sprawia, że każdy walczy jak może o graczy i stara się nakłonić ich do wyboru ich oferty. Dlatego też bukmacherzy tak chętnie sięgają po bonusy, które mają być zachętą.

Nie tylko bonus powitalny i freebet

We wcześniejszych wpisach omawialiśmy najpopularniejsze i najchętniej wybierane bonusy, czyli bonus na start oraz freebet. Okazuje się jednak, że firmy bukmacherskie na różne sposoby starają się przekonać ludzi do siebie. Wiele z nich wykazuje się nie lada kreatywnością oferując różne bonusy extra, czyli bonusy specjalne.

Bonus za kumpla

W korporacjach pracownik, który poleci swojego znajomego na nowe stanowisko pracy otrzymuje bonus i gratyfikację pieniężną. Tym tropem poszły także niektóre firmy bukmacherskie. Jeżeli gracz założy konto korzystając z elektronicznego zaproszenia kolegi, wpłaci pewną minimalną kwotę i postawi zakłady za określoną stawkę, ten zapraszający otrzyma określoną w regulaminie kwotę na zakłady.

Ranking typerów bukmacherskich

Ciekawą opcją jest też stworzenie przez bukmachera rankingu, w którym sumuje się postawione kwoty w zakładach przed graczy. Cotygodniowe obstawiane sumy są dodawane i na ich podstawie gracze otrzymują extra bonus w postaci dodatkowych pieniędzy. Najlepsi mogą liczyć nawet na kilka tysięcy złotych. To nagroda i bonus dla tych, którzy aktywnie korzystają ze swojego konta u danego bukmachera.

Więcej o bonusach Totolotek i STS.