Konkursy w zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie walczą o graczy i na każdym kroku chcą zwrócić na siebie uwagę. Sposobów na to jest bardzo wiele, a ograniczeniem jest jedynie pomysłowość. Nic więc dziwnego, że obok bonusów, freebetów, gracze bardzo lubią brać udział we wszelkiego rodzaju konkursach organizowanych przez zakłady bukmacherskie.

Nie tylko kasa, czyli niespodzianki w zakładach bukmacherskich

Ktoś mógłby pomyśleć, że bukmacherzy przede wszystkim mogą zaoferować dodatkowe wygrane w postaci większych pieniędzy. Nie jest tak do końca , bo firmy działające legalnie na polskim rynku starają się po pierwsze zaciekawić gracza, po drugie trochę go zaktywizować. Dlatego bardzo popularne w social mediach są wszelkiego rodzaju konkursy polegające na typowaniu wyniku lub strzelca konkretnego meczu, lub po prostu podanie wiadomości, wpisu, tweeta, dalej. Co w zamian? Na przykład wejściówki lub gadżety związane z imprezami lub klubami, które dany bukmacher sponsoruje. Piłki, szaliki, koszulki z autografami – te rzeczy zawsze znajdą fanów.

Specjalne podwyższone kursy od bukmachera

Bonusy w zakładach bukmacherskich

Pieniądze to nie wszystko, ale nie ma co ukrywać, że one liczą się gdy ktoś obstawia czy typuje wyniki meczów. Z tego względu zakłady bukmacherskie często przygotowują specjalnie podwyższone kursy na dany mecz. Tak jest na przykład w zakładach bukmacherskich STS, które na swojej stronie internetowej co jakiś czas publikują ofertę ze specjalnie przygotowanym, podwyższonym kursem na konkretne mecze. Aby nie przegapić takiej informacji, wystarczy śledzić blog STS. Również wytypowanie konkretnego wyniku w social mediach lub strzelca gola/strzelców goli może dać wybranym graczom otrzymanie specjalnych voucherów na kolejne typy.

Ekstra pieniądze w zakładach bukmacherskich

Zdarza się też tak, że zakłady bukmacherskie ogłaszają konkursy, których nagrodami są dodatkowe pieniądze wpłacana na konto graczy, który może nimi zagrać, obstawiać, lub też czasem od razu wypłacić. O jakich kwotach mówimy? Najczęściej jest to od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Jak widać, warto posiadać konto gracza w czołowych zakładach bukmacherskich w Polsce, bo te starają się praktycznie co kilka dni organizować konkursy dla swoich klientów.