Bonusy nie tylko w zakładach sportowych

Bonusy to ważna i obszerna część oferty zakładów bukmacherskich. Gracze mogą liczyć i oczekiwać na wszelkiego rodzaju promocje i ekstra dodatki za grę, stawianie kuponów i typowanie. Już od samego początku, czyli rejestracji i zakładania konta na nowych graczy czekają bonusy powitalne. Na starcie każdy ma więc szanse na większe wygrane. W zakładach bukmacherskich mamy do czynienia z bonusami stałymi i bonusami okresowymi/okazjonalnymi. Zazwyczaj obie kategorie można było spotkać w tradycyjnych zakładach sportowych. Oferta legalnych bukmacherów mocno się jednak rozwinęła i najlepsze zakłady bukmacherskie wychodzą poza schematy, poza tradycyjny sport. Rośnie popularność rozgrywek esportowych oraz wirtualnych sportów. Tam też mamy do czynienia z bonusami.

Esport w zakładach bukmacherskich

Esport to jedna z najszybciej rozwijających się branż. W ciągu kilku lat stał on się poważaną dyscypliną, generującą miliony dolarów oraz mający miliony fanów na całym świecie. Dziś największe turnieje esportowe, przede wszystkim CS:GO, LoL, czy DOTA 2, to wydarzenia porównywalne z najważniejszymi meczami piłki nożnej na świecie. Nic więc dziwnego, że nie tylko jest coraz więcej profesjonalnych graczy, ale także i kibiców. Telewizje chętnie pokazują turnieje esportowe, mecze są w stanie zapełnić hale sportowe na całym świecie. Każdy szanujący się bukmacher powinien posiadać ofertę zakładów na esport. Pionierem wśród polskich zakładów bukmacherskich był STS, który nie tylko wprowadził możliwość obstawiania esportu, ale także zaangażował się w tę dziedzinę – sponsorując drużyny i konkretnych esportowców.

Esportowych bonusów nie brakuje

Możliwość obstawiania meczów esportu to jedno, ale też zachęcenie graczy do tego, to drugie. Nic więc dziwnego, że wśród najlepszych zakładów bukmacherskich możemy spotkać się z licznymi bonusami. Najczęściej są to bonusy okolicznościowe, związane z danym wydarzeniem w świecie esportu. W ostatnim czasie można było się więc spotkać z bonusami na zakłady dotyczące Ultraligi, IEM Katowice, turnieju Flashpoint czy Majora. Najczęściej w takich bonusach, aby móc z nich skorzystać trzeba wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny podczas rejestracji. Tak jest jeśli mówimy o bonusach na start. W esporcie występuje tzw. bezpieczne zakłady. O co chodzi? Trzeba postawić kupon na dane rozgrywki lub ogólnie na wydarzenie esportowe z minimalnym kursem podanym w regulaminie bonusu.  Jeśli dany typ okaże się nietrafionym na konto gracza trafia określona suma lub procent postawionej stawki.

Sporty wirtualne nowością w zakładach

Esport przy wirtualnych sportach to już starszy kolega. Najlepsi bukmacherzy w swojej ofercie mają nie tylko rozgrywki esportowe, ale i właśnie wirtualne sporty, na przykład Betclic. Jak obstawiać? Są to losowo generowane zdarzenia w piłce nożnej, tenisie, koszykówce, wyścigach konnych, czy wyścigach psów. Zasady obstawiania są identycznie, jak w przypadku tradycyjnych zakładów bukmacherskich. Gracze mają dostęp do statystyk i do historii wyników. Tutaj także mamy do czynienia z bonusami na sporty wirtualne. Częstym przypadkiem są ekstra dodatki. Co zrobić, żeby je otrzymać? Trzeba w danym tygodniu kalendarzowym obstawić wirtualne sporty za określoną, łączną kwotę i spełnić wymagania kursu minimalnego. Jeśli to się uda, to na depozyt gracza trafi ekstra premia.